Wtryskarki HWA CHIN

Od 2006 roku firma ZHU Jasztal oferuje nowoczesne wtryskarki tajwańskiego producenta (firmy HWA CHIN) znane pod nazwą ATEC, dostępne w szerokiej gamie modeli. Dzięki stałemu rozwojowi technicznemu oraz wprowadzaniu innowacji i patentów oferowane maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych nie ustępują tym produkowanym w Europie.

W ofercie znajduje się niejedna wtryskarka do tworzyw sztucznych, charakteryzująca się szybką oraz energooszczędną pracą produkcyjną. Poniżej znajdują się modele maszyn, które swoją wydajnością prześcigają standardowe urządzenia tego typu dostępne obecnie na rynku przetwórczym.

HWA CHIN posiada certyfikaty CE potwierdzające spełnienie dyrektyw dających prawo wejścia z produkowanymi urządzeniami na rynek Unii Europejskiej. Zostały one wydane przez TUV Rheinland LGA Products GmbH w Niemczech.

Wyposażenie maszyn:

  • sterownik Keba w postaci komputera PC,
  • pamięć 120 form,
  • duży ekran, program w języku polskim,
  • system autodiagnostyki,
  • nowatorski układ zamykania formy,
  • wysokie L/D,
  • max. ciśnienie w układzie tylko 140 bar,
  • pompy  japońskiej firmy Yuken,
  • energooszczędność  – serwomotory  produkcji japońskiej Mitsubishi,
  • bogate wyposażenie standardowe.

Wtryskarki HWA CHIN typ: ATEC seria HC

Seria HC o sile zwarcia od 80 do 3200 ton

Maszyny spełniające wszystkie standardowe parametry. Maszyna przeznaczona do krótkich cykli. Napęd wykonuje pompa produkcji japońskiej YUKEN o stałym wydatku. Opcja- dodatkowe wyposażenie w akumulatory pracujące w systemie zamkniętej pętli układu wtrysku.

Seria HC-P o sile zwarcia od 80 do 1360 ton

Energooszczędne z pompą o zmiennym wydatku. Maszyny przeznaczone do standardowych cykli. Napęd wykonuje pompa produkcji japońskiej YUKEN o zmiennym wydatku. Opcja- dodatkowe wyposażenie w akumulatory pracujące w systemie zamkniętej pętli układu wtrysku.

Seria HC-SE o sile zwarcia od 80 do 3200 ton

Bardzo oszczędne, nawet do 70% w porównaniu do wtryskarek standardowych. Zużycie energii podobne do wtryskarek elektrycznych. Napęd realizowany przez serwomotor MITSUBISHI produkcji japońskiej.

HWA CHIN dwukomponentowe seria DC

Seria DC-SE o sile zwarcia od 160 do 1060 ton

Maszyny spełniające wszystkie parametry wtryskarek standardowych dwukomponentowych. Bardzo oszczędne, nawet do 70% w porównaniu do standardowych dwukomponentowych.

Seria DCW-SE o sile zwarcia od 160 do 400 ton

Bardzo oszczędne, nawet do 70% w porównaniu do standardowych dwukomponentowych.