Wtryskarki YIZUMI

ZHU Tomasz Jasztal oferuje wtryskarki firmy YIZUMI dostępne w szerokiej gamie modeli, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania technologiczne. Oferowane przez nas maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. W żaden sposób nie ustępują tym wytwarzanym przez producentów europejskich.

Urządzenia firmy Yizumi charakteryzują się zaawansowaną technologią napędu hydraulicznego poprzez zamkniętą pętlę systemu zmiennej pompy YUKEN produkcji japońskiej. Ponadto wtryskarka do tworzyw sztucznych Yizumi należy do maszyn charakteryzujących się niezwykłą precyzją, wydajnością oraz uzyskiwaniem szybkich efektów podczas prac przetwórczych. Urządzenia posiadają konstrukcję modułową, która umożliwia wybór jednostek zamykania i otwierania w zależności od potrzeb.

Wyposażenie standardowe maszyn:

·0 sterownik KEBA
·1 pamięć form,
·2 duży ekran, program w języku polskim,
·3 system autodiagnostyki,
·4 wysokie L/D,
·5 max. ciśnienie w układzie 175 bar,
·6 bogate wyposażenie standardowe

YIZUMI SERIA A5

Seria o sile zwarcia od 60 do 1000 ton

A5- napęd wtryskarki stanowi servomotor
A5 – V Wtryskarki energooszczędne z pompą o zmiennym wydatku.
A5 – I Napęd wtryskarki stanowi serwomotor Yuken i sterownik Mitsubishi produkcji japońskiej. Połączenie technologii elektrycznej z hydrauliczną pozwala na oszczędności energii elektrycznej od 20% do 80 %.

 

Снимок экрана от 2016-07-22 10-20-30

YIZUMI SERIA PAC 
Zaawansowana technologia napędu hydraulicznego poprzez serwomotor. Wtryskarka, która została zbudowana dla producentów wymagających bardzo szybkich cykli, wyposażona w akumulatory ( opcja ).
Seria PAC o sile zwarcia od 150 do 350 ton.
Są to bardzo szybkie maszyny, zastosowanie do produkcji opakowań.

 

Снимок экрана от 2016-07-22 10-20-52

YIZUMI Seria DP
Seria maszyn dwupłytowych o sile zwarcia od 800 Ton do 2700 Ton. Maszyny wykonane technologią niemiecką. Modułowa konstrukcja pozwala na wybór jednostki układu zamykania i wtrysku w zależności od potrzeb klienta. Napęd hydrauliczny za pomocą serwomotorów.

 

dp set

YIZUMI Seria FE
Wtryskarki elektryczne.
Siła układu zamykania formy od 60 do 260 ton.
Seria FE jest wykorzystywana w elektronice, wyrobach optycznych i cyfrowych, przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym, urządzeniach medycznych, do produkcji opakowań spożywczych i kosmetycznych.

f-1