Roboty Borunte

ZHU Tomasz Jasztal oferuje nowoczesne, wysokiej jakości roboty. Produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Chinach cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoki poziom jakości robotów. Zostało to osiągnięte dzięki surowej kontroli jakości oraz ciągłej inwestycji w możliwości produkcyjne.
Bliska współpraca i intensywne szkolenia pozwalają ZHU Tomasz Jasztal nie tylko oferować innowacyjne rozwiązania, ale także zapewnić wykwalifikowane wsparcie.http://en.brotherobot.com/

Seria BRTN
Dzięki wielu modelom i projektowaniu modułowemu, seria ta jest niezwykle elastyczna i może być zastosowana dla wtryskarek od 650 do 4000 Ton. Roboty te charakteryzuje bardzo krótki czas odbioru oraz szerokie możliwości pracy. Maksymalny udźwig nawet do 80 kg. Dodatkowo, seria BRTN posiada oprogramowanie, które zapewnia prostą i łatwą obsługę.

CNC large beam robot

Seria BRR
Do serii BRR należą modele , których udźwig wynosi 4, 5, 8,10 kg . Dzięki standaryzowanym długościom osi oraz wyposażeniu, seria BRR świetnie radzi sobie z operacjami podawania , odbioru i odkładania detali przy współpracy z wtryskarkami.

BRR800IS-S3

Seria BRB
Roboty te należą do urządzeń ekonomicznych, które wprowadzają nas w świat automatyzacji. Do wtryskarek od 100 do 650 ton, osie Z i Y napęd serwomotor. Seria BRRB świetnie radzi sobie z operacjami odbioru i układania detali.

BRB800IS-S2

Seria PICKER
Picker idealnie nadaje się do odbioru małych detali. Odporna na zniekształcenia konstrukcja pozwala na niezwykłą szybkość i precyzję pracy. Roboty są łatwe w obsłudze oraz konserwacji.

Swing-arm Robot( BRP Series)