Aktualności

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA PODCZAS TEGOROCZNEJ EDYCJI TARGÓW PLASTPOL 2024 (21 – 24.05)

HALA G – 19


TARGI CHINAPLAS 2024


PERYFERIA TOPSTAR

Podajniki, suszarnie, termostaty, taśmociągi, młyny, dozowniki barwnika, i wiele innych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

rafal@jasztal.pl


ZAPRASZAMY NA TARGI K SHOW 22 DO STOISKA NASZEGO PARTNERA BIZNESOWEGO YIZUMI


 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów Plastpol 2022!

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.


 

Największa wtryskarka na świecie wyprodukowana w fabryce YIZUMI !?

8500-tonowa wtryskarka jest obecnie największą wtryskarką w Chinach, jaką kiedykolwiek wyprodukowano, z możliwością siły zamknięcia aż 9000 ton. Jest to przełomowy moment dla koncernu Yizumi, w którym projekt produkcji od pomysłu do realizacji trwał 2 lata.

Wtryskarka Yizumi to maszyna o długości ok. 27 metrów, wysokości ponad 6 metrów, stojąca na powierzchni 251 metrów kwadratowych. Zmontowanie całej maszyny zajęło 4 miesiące i pracowało nad nią co najmniej 30 techników.

Zapraszamy do prezentacji video: http://https://www.youtube.com/watch?v=qyjuVN1w92w&feature=emb_title


 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedażową na używaną wtryskarkę dwukomponentową ATEC (HWA CHIN) o sile zamknięcia 160 ton.

Jest to wtryskarka w bardzo dobrym stanie pracująca u jednego z naszych Klientów.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu tel. 601 960 788

 


Poszukujesz wtryskarki „od zaraz”???

Nic prostszego! Zadzwoń! Gotowe wtryskarki czekają w magazynie!


 

Podczas Targów CHINAPLAS 2021, Koncern YIZUMI zaprezentował trzy-komponentową wtryskarkę typu piggyback, która połączyła trzykomponentową formę i elektryczną jednostkę wtryskową typu V, aby wyprodukować rączki do elektrycznej szczoteczki do zębów składające się z obudowy PC, przycisków TPE i przezroczystych lampek kontrolnych ABS. Zastosowano również technologię znakowania laserowego i śledzenia procesu.

Ponadto trzykomponentowa wtryskarka serii YIZUMI NSW typu piggyback jest wyposażona w hydrauliczną i elektryczną strukturę hybrydową, oraz precyzyjną technologię pozycjonowania wału obrotowego.


Koncern YIZUMI na Targach CHINAPLAS 2021


 

W imieniu naszych Partnerów – Zapraszamy na Targi Chinaplas 2021 ( 13-16 kwiecień)


 

Nie wiesz jaka jest ci potrzebna rzeczywista siła zamknięcia wtryskarki? Masz problem z przelewami w formie? Masz problem gdy nadmierna siła zacisku prowadzi do uwięzienia powietrza wewnątrz formy i przypaleń na powierzchni produktu?Twoja forma jest odkształcona po roku pracy?

Siła zamknięcia wtryskarek odgrywa kluczową rolę w produkcji części z tworzyw sztucznych. Jednak operatorzy wtryskarek często tkwią w pewnych problemach podczas codziennej pracy, bez względu na ich doświadczenie, pozostają bezradni. W takich koncern Yiuzmi wyszedł na przeciw tworząc system SCFM (Smart Clamping Force Management System). Jako nowa funkcja wtryskarek elektrycznych YIZUMI, system skupia się na rzeczywistych wymaganiach potrzebnych do prawidłowej pracy maszyny.

Co to jest system SCFM?

Krótko mówiąc, jest to system, który posiada różnorodne funkcje dotyczące siły zwarcia, w tym pomiar w czasie rzeczywistym, automatyczne trzymanie, regulację bez zatrzymywania maszyny, inteligentne zalecenia itp., Dzięki temu operator może kontrolować siłę zwarcia wtryskarki w łatwy i prosty sposób.


 

41 przyznanych patentów i 1 China Patent Excellence Award w 2020r. dla YIZUMI

YIZUMI zawsze traktuje innowacje technologiczne jako siłę napędową rozwoju. W 2020 roku YIZUMI kontynuował doskonalenie swoich zdolności innowacyjnych i badawczych, uzyskując 83 nowe wnioski patentowe, 41 przyznanych patentów i 1 China Patent Excellence Award. Łączna liczba udzielonych patentów osiągnęła 269.

Według statystyk YIZUMI złożyło w 2020 roku 83 zgłoszenia patentowe, w tym 28 patentów innowacyjnych, z czego 41 to patenty autoryzowane. YIZUMI ponownie otrzymało China Patent Award za technologię YIZUMI Thixomolding. Na liście patentów YIZUMI doszła kolejna nagroda!

 

Targi DMP 2020 w Shenzen dobiegły końca. Czterodniowe wydarzenie przyciągnęło ponad 1200 wystawców z całego świata. Nowości przestawione przez Yizumi zrobiły wrażenie na odwiedzających. Globalni klienci i partnerzy gromadzili się na stoiskach YIZUMI, aby oglądać najnowsze rozwiązania dedykowane branży maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym technologię dekoracji w formie YIZUMI (IMD), rozwiązanie do formowania wtryskowego dla materiału bez rozpylania, wtryskarka 3-komponentowa, inteligentne połączenie, Yi + AR Digital Twin itp.


 

Koncern Yizumi rozpoczął budowę kolejnej fabryki. Jest to unikatowy projekt, który zakłada uruchomienie „Cyfrowej Fabryki” , która będzie mogła działać bezzałogowo przez 24 godziny na dobę.


 

W jednej z fabryk koncernu Yizumi zakończył się właśnie „Yizumi Online Open Week 2020”.

Zapraszamy na krótką prezentację, oraz na oficjalny kanał fabryki na Youtube (YIZUMI_official).


Zapraszamy na prezentację Najnowszego modelu wtryskarki Yizumi seria FF!

50% szybsza od standardowej wtryskarki


 

W czerwcu 2020r., YIZUMI GERMANY przeniosło się do nowej siedziby, w której oprócz biura będzie salon wystawowy, centrum techniczne, a także miejsce montażowe.

Tym samym YIZUMI umacnia swoją pozycję na rynku eurpejskim.


 

Prefabrykacja mieszanek jest powszechną praktyką od początku przemysłowej produkcji tworzyw sztucznych. Ale szczerze mówiąc, są one uważane za nieporęczne, drogie i zanieczyszczające środowisko. Od lat dyskutowane są alternatywy, zwłaszcza bezpośrednie mieszanie, tj. Produkcja mieszanek tworzyw sztucznych bezpośrednio na wtryskarce. Technologia modułowego, niezależnego od producenta systemu dostarczania związków (CDS) została teraz wprowadzona do masowej produkcji. Przy oszczędności energii wynoszącej 500 Wh / kg, redukcji dwutlenku węgla o 264 kg na tonę materiału i czasach zwrotu krótszych niż rok, to tylko kilka argumentów, które warto rozważyć.

15.06.2020r.

Uzupełniliśmy stany magazynowe peryferii Topstar.

Suszarnie, podajniki, chillery, termostaty, młyny i wiele innych dostępnych „od ręki” z magazynu.

29.05.2020r.

NOWOŚĆ – WTRYSKARKA HYBRYDOWA YIZUMI FF SERIES

50% prędkość szybsza plastyfikacja – 50% szybsze otwieranie i zamykanie formy – Ruchy równoległe

Automatyczny, bezobsługowy system smarowania – System SDC 20-krotnie szybszy czas rekacji systemu sterowania

02.04.2020r.

W związku z panującą sytuacją pandemii informujemy, że dostawy maszyn oraz peryferii przebiegają bez zakłóceń.

15.03.2020r.

W siedzibie naszej firmy istnieje możliwość przeprowadzenia prób/testów maszyn oraz peryferii przed zakupem.